Kurumsal

Kurumsal

İlk olarak 1980 yılında Kıbrıs’ta açılan Dragon Girne, bulunduğu bölgenin Cantonese, Szechuan ve Indochine mutfaklarından yemekler servis eden ilk restoranlarından biri olmuştur.

Daha sonra 1987 yılının Kasım ayında, bir yıl süren menü planlamaları ve Taipei’de özel olarak tasarlanan dekorasyon parçalarının ithal edilmesinden sonra, İstanbul’da Hilton Istanbul Bosphorus’da o zamanlar yeni inşa edilmiş olan kongre merkezinin içinde açılmıştır.

Geleneklerine ve aile odaklı geçmişine sadık kalan Dragon Istanbul’un iç tasarımı, Dragon ailesinin sevgili üyesi Cheung Yiu Fung tarafından Taipei’de tasarlanmıştır.

Restoranımızın zamansız tasarımı Dragon İstanbul’un çift kanatlı kapısından içeriye adım atıldığında hala görülebilmektedir.

Şefin Yorumu

En önem verdiğimiz önceliğimiz, misafirlerimizin klasik şekilde hazırlanan lezzetli Cantonese, Szechuan ve Indochine mutfaklarından tatları otantik servisimiz eşliğinde tecrübe etmeleridir. Restoranımızda klasik bir akşam yemeği deneyimi için, önce geleneksel olarak servis ettiğimiz Acılı Ekşili Çorbamızı ve ardından Dragon Istanbul’un en popüler yemeklerinden Krepli Çıtır Ördeğimizi deneyebilirsiniz. Ayrıca menümüzün yıldız oyuncularından; Çıtır Dana Eti, Sizzling Dana Eti, Tatlı Ekşi Soslu Tavuk ve Szechuan Usulü Karidesi denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Ve son olarak da kendi usulümüzle hazırladığımız Kızartılmış Dondurmamızı denemeden geçmeyiniz.

Neden biz

TAZE MALZEMELER

Yemeklerimizde kullandığımız tüm malzemeler günlük olup, taze kullanımları ile yemeklerimize lezzet katıyoruz.

PROFESYONEL TAKIM

Denenmiş ve gerçek hizmet ilkeleriyle müşterilerimize en iyi nasıl hizmet vereceğimizi anlıyoruz.

HIZLI SERVİS

Hızlı ve kaliteli servis. Emin olabilirsiniz ki siparişiniz tıpkı bir ateşten çıkmış gibi taze olacaktır.

ÖZEL ETKİNLİKLER

Özel organizasyonlarınız ve etkinlikleriniz için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Eşsiz lezzetlerimizle restoranlarımız etkinliklerinize en iyi şekilde hizmet verebilmektedir.

REZERVASYON

Sadece bir telefon uzağınızdayız. Dilediğinizde yer ayırtabilir, özel taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

HARİKA LOKASYON

Hem İstanbul hemde Kıbrıs'ta olan Dragon Restorantlarımız en elit bölgelerde en üst seviye hizmet kalitesi standardını kendine ilke edinerek hizmet vermektedir.

Sosyal Medyada Bizi TAKİP EDİN

30 yıllık tecrübesiyle Cantonese, Szechuan ve Indochine

mutfaklarından özenle seçilmiş lezzetler sunan Dragon Istanbul’un web sitesine hoşgeldiniz.

Galeri